Завершився футбольний сезон 2018/19 років. ФК “Угорники”

01.07.2019

Завершився футбольний сезон 2018/19 років за підсумками якого дорослий склад ФК Угорники завоював срібні нагороди першості Івано-Франківської області. Вітаємо всіх жителів села із цим вагомим спортивним досягненням місцевої команди ! Честь і хвала футболістам, які впродовж сезону, витрачаючи свої сили, час та здоров’я, представляли Угорники на обласній футбольній арені Прикарпаття !!!

фк угорники команда

Також хотілося би звернути увагу на юнацький склад команди, який впродовж сезону виступав відразу у двох вікових категоріях Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області – U-16 та U-18. Їхній шлях у футболі лише тільки починається, але хлопці також мають певні досягнення.

У змаганнях серед команд до шістнадцяти років у складі об’єднаної команди “Надія Прикарпаття-Угорники” юнаки пробилися до фінальної частини змагань, де в підсумку зайняли почесне п’яте місце в області серед гравців 2003-2004 р.н. Переважну більшість своїх домашніх матчів ця команда проводила на стадіоні Центральний, адже її основу складали саме місцеві гравці з Угорників, Отинії, Голоскова, Раківчика, Великої Кам’ янки та Лісного Хлібичина: Назарій Цібій, Ігор Маруняк, Денис Скоробагатий, Анатолій Бабій, Святослав Дудар, Максим Григорів, Роман Маціканич, Олег Середюк, Степан Корбутяк, Мирослав Цібій, Ярослав Сенькович, Андрій Дзьоба, Михайло Барабаш, Іван Харук, Вадим Федоришин, Тарас Ільків, Вадим Федів, Любомир Когут, Денис Жуковський, Володимир Мельничук, Микола Боєчко. Разом з нашими хлопцями змагалися й учні Івано-Франківського обласного Академічного Ліцею: уродженці Коломиї – Владислав та Максим Комуніцькі, Арсен Курліщук, косівчани – Валерій Лабудяк та Іван Ватаманюк, гравці з Надвірної: Михайло Нагорняк та Михайло Сова, богородчанець Степан Євстратов, галичанин Павло Вовчук, а також в першому колі братківчанин Олексій Данилюк, Івано-Франківець Павло Скіцко та брошнівчанин Юрій Біда.

Також в команди Вікторія-ліцей U-14, яка в своїй віковій категорії в області фінішувала шостою, виступали місцеві юні футболісти: Василь Пасічняк, Роман Кінащук, Віктор Мельник, Олег Колибаб’юк, Сергій Савчук, Артур Кузьо та Владислав Романюк. Слід зазначити, що окрім можливості безкоштовно грати та тренуватися на місцевому затишному стадіоні керівництво угорницького клубу в особі президента Михайла Дубея допомагало командам з транспортними витратами.

У змаганнях вікової категорії U-18 кольори клубу переважно захищали все ті ж хлопці, яким подекуди не було і шістнадцяти років. Наприклад в Другому колі чемпіонату основу команди складали 6-7 гравців 2003 р.н. та лише на рік старші Ілля Шершенюк, Сашко Кучер, Ростислав Рабенюк, Назар Постніков, Володя Вонячук і Юра Мельник. Був у нас і свій легіонер – уродженець Верховини Михайло Ветощук. Єдиним досвідченим гравцем та капітаном цієї команди став Сергій Гутник. У 20 зіграних поєдинках Угорницькі юнаки здобули шість перемог та три рази зіграли внічию, посівши в результаті 7 сходинку серед 11 учасників в турнірній таблиці змагань.

Також хочеться подякувати хлопцям 2000-2001 року народження, які раніше теж виступали в складі юнацької команди: Миколі Петровському, Василю Василашко, Андрію Савчуку, Миколі Цирулю, Андрію Григоріву, Дмитру Боєчко, Юрі та Роману Хоміцьким, Анатолію Залєському, Сергію Пнівчуку, Андрію Кваснюку, Роману Кіндрату, Юрі та Івану Дубеям та іншим.

За підсумками сезону 2018/19 років керівництво ФК Угорники в особі президента клубу Михайла Дубея, начальника команди Володимира Пасічняка та сільського голови Олег Савчука привітало всіх хлопців з Днем молоді та відзначило кращих гравців юнацької команди клубу:

Кращий воротар: Андрій Дзьоба
Кращий захисник: Ростислав Рабенюк
Кращий півзахисник: Ігор Маруняк
Кращий бомбардир: Роман Маціканич
Кращий гравець: Сергій Гутник
Гвардієць (єдиний, хто зіграв всі матчі без замін): Денис Скоробагатий